Tlf.: +45 6531 3102    

Medarbejdere

Direktionen

Henrik Nissen

Henrik Nissen

Adm. Direktør

E-mail: henrik@steffca.dk

Tlf. +45 4081 1064

Mikkel Steffensen

Mikkel Steffensen

Salgschef

E-mail: mikkel@steffca.dk

Tlf. +45 3094 2652

Martin Steffensen

Martin Steffensen

Kvalitetschef

E-mail: martin@steffca.dk

Tlf. +45 3094 2653

 

Salg

Jesper W. Jørgensen

Jesper W. Jørgensen

Key Account Manager

E-mail: jesper@steffca.dk

Tlf. +45 3094 2654

Rene Jeppesen

Rene Jeppesen

Salgsingeniør

E-mail: rene@steffca.dk

Tlf. +45 2466 5030

Anette Frømsdorf

Anette Frømsdorf

Intern salg

E-mail: anette@steffca.dk

Tlf. +45 6335 1452

Karina Andersson

Karina Andersson

Intern salg

E-mail: karina@steffca.dk

Tlf. +45 6335 1454

Kitty Olsen

Kitty Olsen

Intern salg

E-mail: kitty@steffca.dk

Tlf. +45 6335 1453

Jan Petersen

Jan Petersen

Intern salg

E-mail: jan@steffca.dk

Tlf. +45 7370 9197

Svend Burchardt

Svend Burchardt

Salgsingeniør

E-mail: svend@steffca.dk

Tlf. +45 9244 8915  

 

 

Indkøb

Martin J. Lauritsen

Martin J. Lauritsen

Indkøbschef

E-mail: mjl@steffca.dk

Tlf. +45 8140 2335

 

Isolering

Peter Martinussen

Peter Martinussen

Dokumentation

E-mail: peter@steffca.dk

Tlf. +45 5251 3966

Torben Hyldahl Pedersen

Torben Hyldahl Pedersen

Teknisk assistent

E-mailtorben@steffca.dk

Tlf. +45 6144 1758

 

Produktion

Lisette Storm Jakobsen

Lisette Storm Jakobsen

Produktion og lagerchef

E-mail: lisette@steffca.dk

Tlf. +45 3015 2418

 

Økonomi

Lene Møller Nielsen

Lene Møller Nielsen

Økonomichef

E-mail: lene@steffca.dk

Tlf. +45 6335 1456

This website is using cookies
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue using the site, we'll assume that you are happy to receive all cookies on this website.
x